PACKAGING INNOVATIONS TEAM

Wij helpen je graag het maximale uit jouw beursdeelname te halen. Loop je ergens tegenaan of wil je meedenken over de invulling van Packaging Innovations 2021? Neem gerust contact met ons op.

Corine-website
Rick-Website
PI-Minakshi-website

Corine Visser

Head of Event

corine.visser@easyfairs.com

+31 (0)183 680 622

Rick Loots

Account Manager

rick.loots@easyfairs.com

+31 (0)183 680 688

Minakshi Baidjoe

Account Manager

minakshi.baidjoe@easyfairs.com

+31 (0)183 680 674

Rowdy-webiste
Tanee-website

Rowdy van den Nieuwenhuizen

Head of Content

rowdy.vandennieuwenhuizen@easyfairs.com

+31 (0)183 680 675

Tanee Plat

Content Coördinator

tanee.plat@easyfairs.com

+31 (0)183 680 610

Manouk-website
Roos-Website

Manouk Kuiper

Marketing Coördinator

manouk.kuiper@easyfairs.com

+31 (0)183 680 607

Roos Ouwerkerk

Marketing Coördinator

roos.ouwerkerk@easyfairs.com

+31 (0)183 680 603

Tanee-website

Rowdy van den Nieuwenhuizen

Head of Content

rowdy.vandennieuwenhuizen@easyfairs.com

+31 (0)183 680 675

Tanee Plat

Content Coördinator

tanee.plat@easyfairs.com

+31 (0)183 680 610

Scroll naar top